Про нас

Назад

Компанія «Генріх» офіційний представник та дистриб’ютор маркувального і етикетувального обладнання виробництва французької компанії Markem Imaje. Крім того, ми конструюємо аплікатори самоклеючих етикеток та конвеєри, за власноруч розробленими кресленнями, і продаємо їх за конкурентною ціною для великих та малих промислових підприємств нашої країни.

У нас є кращі рішення для здійснення якісного маркування й кодування продуктів харчування, косметичної та фармацевтичної продукції, кабелів, проводів, виробів із пластику, скляної та пластикової тари для напоїв, упаковки та будь-яких інших товарів. Ми пропонуємо краплеструменеві маркіратори нового покоління, високоточні термоструйні та термотранстферні принтери, надійні лазерні маркувальники та принтери-аплікатори етикеток.

Дане обладнання укомплектовано інноваційним програмним забезпеченням Markem-Imaje CoLOS®, яке дозволить Вам відстежити та проконтролювати весь технологічний маршрут переміщення товару від виробника до покупця.

Markem-Imaje пропонує широкий вибір чорнил для краплеструменевих принтерів, принтерів великих знаків, ріббонів та розчинників в залежності від потреб клієнта. Компанія гарантує, що витратні матеріали від виробника – найкращої якості і відповідають законодавчим та екологічним нормам. І маркування цими чорнилами – поза конкуренцією.

Наше підприємство «Генріх» було засноване більше 19 років тому. Завдяки багаторічному досвіду ми можемо запропонувати професійне та якісне сервісне обслуговування маркувального та етикетувального обладнання. Компетентність нашого персоналу дозволяє в стислі терміни здійснити будь-яку роботу пов’язану з комплексом послуг, що надаються.

Ми швидко і професійно підберемо для Вас найкраще обладнання з урахуванням виробничих особливостей, вчасно поставимо його та забезпечимо якісний сервіс!