Компанія Markem-Imaje випускає кодувальник 4500 для зручного, простого та ефективного кодування коробок

Markem-Imaje, світовий виробник і постачальник обладнання для маркування та кодування продукції, запускає кодувальник 4500 – нове рішення для нанесення інформації на пористі коробки. Економічно вигідний, простий та інтуїтивно зрозумілий у використанні 4500 – дозволяє виробникам розпізнавати свої коробки з одним або двома рядками тексту і логотипом висотою до 56 мм.

Заснований на технології струменевого друку з автоматичними клапанами. кодувальник 4500 друкує на пористому картоні і звичайному папері при швидкості конвеєра до 60 м/хв до 39000 коробок – витрачаючи лише один літр чорнила, доступні 4 висоти друку: 13, 24, 29 або 56 мм. Розроблено безліч кольорів і типів чорнил для безпосереднього нанесення, як на пористі, так і на гладкі поверхні. Коди чорного або червоного кольору зчитуються на відстані, тим самим полегшуючи внутрішні логістичні операції. Заміна чорнил здійснюється просто і надійно менш ніж за 30 секунд, без попереднього налаштування. Друкуюча головка була повністю модернізована, щоб уникнути необхідності щоденного обслуговування. Два датчика дозволяють автоматично визначати швидкість конвеєра, якість друку і відстань між ящиками. Конвеєр автоматично зупиняється, якщо вспливає не кодоване вікно, тим самим запобігаючи появі браку та відходів.
З точки зору використання, новий кодувальник 4500  має останню версію користувальницького інтерфейсу покоління з 5,7-дюймовим кольоровим сенсорним екраном і відображення WYSIWYG на 32 мовах. Виробничі дані можуть бути завантажені і скопійовані на інший кодер або збережені на флешку. Він легко інтегрується в стандартний конвеєр. Може бути встановлений в усіх промислових умовах, навіть в найскладніших: завдяки повністю захищеного джерела живлення (має ступінь захисту IP54). І, нарешті, кодер Markem-Imaje 4500 ідеально підходить для сезонного використання: він може зберігатися протягом декількох тижнів, і перезапущений негайно без очищення.