Про нас

Назад

Підприємство ГЕНРІХ офіційний представник компанії Markem Imaje, яка пропонує високопродуктивне маркувальне і етикетувальне обладнання зі світовим ім’ям. Якісна, висококонтрастне і чітке маркування продуктів харчування, косметичної та фармацевтичної продукції, кабелю, проводів, виробів із пластику, скляної тари та упаковки забезпечується завдяки наполегливій праці розробників Markem Imaje. Українському промисловому ринку пропонуються краплестуменеві маркіратори нового покоління, високоточні термоструйні та термотрансферні принтери, надійні лазерні маркувальники і принтери-аплікатори етикеток. Markem Imaje розробила чорнила і розчинники для маркіраторів, які забезпечують ефективну роботу промислових принтерів в різноманітних умовах виробництва.

Усі кодувальники оснащені інноваційним програмним забезпеченням CoLOS, яке допомагає відслідковувати та контролювати весь технологічний маршрут переміщення товару від виробника до покупця.

Підприємство ГЕНРІХ з 2000 року розробляє і успішно впроваджує в виробничі лінії автоматичні аплікатори самоклеючої етикетки та конвеєри власного виготовлення. Які проектуються згідно з технічними вимогами і побажаннями замовників. Використовуючи наш досвід і професіоналізм, ми допомагаємо нашим замовникам досягти бажаного результату.

Наші фахівці швидко та професійно підберуть для Вас найкраще обладнання з урахуванням виробничих особливостей, вчасно поставлять і забезпечать якісний сервіс!