Markem-Imaje запускає білі чорнила для маркування на скляній тарі, яка підлягає або не підлягає поверненню

Білі чорнила для маркування на скляній тарі

Markem-Imaje, світовий виробник і постачальник рішень для маркування та друку, запускає білу фарбу MW470, орієнтовану, в першу чергу, на виробників пива, коли і соків. Чіткі, стійкі і змиваючі нові чорнила MW470, можуть бути використані для кодування неповоротних і зворотних темних скляних пляшок.

Непрозорість MW470 Markem-Imaje забезпечує контрастність, необхідну для відмінного читання маркування, надрукованого як на жовтих, так і на пляшках будь-якого іншого кольору. Білий колір гармонійно поєднується з декором пляшок, на відміну від традиційно використовуваних синього і жовтого кольорів. MW470 чорнила добре прилипають на скляну поверхню і тим не менше можуть бути легко видалені автоматичними або ручними мийниками при низькій концентрації соди. Для виробників напоїв – це означає економію коштів, за рахунок низького використання соди і недорогій вартості очищення стічних вод.

До інших переваг MW470 чорнил можна виділити їх стійкість до пастеризації і здатність наносити маркування на зворотні пляшки, які пройшли обробку проти ушкодження (Tegoglas® і Opticoat®).

Завдяки всім цим якостям пивовари в Південній Америці, Африці та Європі, а також багато міні пивоварів в Європі і Північній Америці затвердили ці чорнила для нанесення маркування на свою продукцію.

На додаток до скла, на всіх матеріалах для упаковки напоїв, можна отримати економічну вигоду в наслідок відмінної адгезії і контрастних засобів чорнил: ПЕТ-пляшки, алюмінієві банки, металеві та поліетиленові бочки, знімні плівки і картонні упаковки.

Використовувані в поєднанні з каплеструменевим принтером 9450S Markem Imaje, нові MW470 чернила були розроблені, щоб задовольнити потреби в маркуванні до 120 000 одиниць в годину.