MARKEM-IMAJE сьогодні

Назад

Компанія Markem-Imaje є надійним глобальним постачальником рішень в області маркування і відстеження продукції, що пропонує повний спектр надійних і інноваційних краплеструменевих, термотрансферних, лазерних систем друку та принтерів-аплікаторів. Пропонує повністю інтегровані рішення, що забезпечують якість і безпеку продукції, дотримання вимог законодавства та роздрібної торгівлі, а також вдосконалення виробничих процесів.

У компанії Markem-Imaje налічується понад 30 дочірніх компаній в різних країнах світу, завдяки чому ми можемо запропонувати нашим клієнтам кращі рішення в області маркування та кодування продукції. Крім того, підтримку компанії Markem-Imaje забезпечують 6 науково-дослідних центрів, кілька центрів по ремонту обладнання та виробничих підприємств, розташованих в стратегічно важливих місцях по всьому світу.

Де б не була потрібна ідентифікація продукції, Markem-Imaje завжди є поруч. Наша компанія представлена ​​більш ніж в 130 країнах, ми працюємо через мережу дочірніх компаній і дистриб’юторів, які пропонують послуги найвищої якості.

Чітке розуміння потреб регіональних ринків дозволяє нам надавати оптимальні рішення в області маркування продукції, як для локальних, так і для транснаціональних компаній. Глобальна підтримка продажів і обслуговування дозволяє домогтися високоефективної організації діяльності. Численні логістичні центри, пов’язані між собою системою Markem-Imaje ERP, забезпечують доступність продукції, запасних і видаткових матеріалів в будь-якому місці в будь-який час. Мета полягає в забезпеченні мінімального часу доставки та обмеження негативного впливу на навколишнє середовище. Глобальне управління платформами також дозволяє забезпечувати однакову якість виробництва і обслуговування по всьому світу.