Міжнародні компанії

Назад

Якщо Ви ведете бізнес в декількох регіонах, Вам відомо, що відсутність стратегічної взаємодії між підприємствами може стати причиною порожнього витрачання дорогоцінного часу і грошей. Для цих цілей в Markem-Imaje створена спеціальна команда, іменована Strategic Account Organisation, метою якої є надання особливих послуг клієнтам, які хочуть досягти прозорості діяльності та економити ресурси на глобальному рівні.

У кожному з Ваших відділень, а також на рівні організації в цілому ми допоможемо Вам в досягненні Ваших цілей, використовуючи такі засоби:

  • єдність на міжнародному рівні;
  • глобальні перспективи;
  • багаторічний досвід;
  • узгоджене обслуговування при наявності закріплених за Вами співробітників.

Strategic Account Organisation мислить глобально і діє локально. Це означає, що ми застосовуємо глобальні ресурси і технічний досвід для послідовного вирішення кожного з унікальних проблем наших відділень, уникаючи несистематично підходів. Ми маємо в своєму розпорядженні унікальні можливості, що дозволяють бачити загальну картину, так як ми націлені на вирішення Ваших проблем в різних сферах: від закупівель і логістики до проектування. Саме так ми застосовуємо для користувача рішення, що працюють всюди.

Ми швидко отримуємо результати завдяки використанню досвідчених фахівців з бізнес-аналітиці для реалізації проекту. Ми пропонуємо послуги фахівців на всіх рівнях. Ми надамо Вам відчутні результати, в тому числі виконаємо узгодження додатків і технічних рішень між собою, аж до управління проектами від Вашого імені. Ми забезпечимо можливість візуального контролю, заощадивши Ваш час та гроші.

Strategic Account Organisation має всі необхідні засоби для того, щоб надати Вам повну узгодженість на всіх напрямках всередині Вашої організації, а також щодо постачальників упаковки. Ми створили відповідні канали для підтримки обох напрямків відносин. Ми можемо допомогти звести до мінімуму доопрацювання і труднощі завдяки внутрішньому взаємодії з відділами закупівель і логістики, виробництва та проектування, продажу та маркетингу і зовнішньому взаємодії з виробниками обладнання та інтеграторами. Це конкурентна перевага забезпечує більш високий рівень прозорості та дозволяє скорочувати витрати.